Dotychczas dałem pracę 30 osobom i 14 firmom
Dzięki Twojemu wsparciu będzie Nas więcej.
Przez ponad 20 lat prosiłem media, polityków, znane osobistości, niektóre fundacje o pomoc w zrealizowaniu chociażby jednego projektu. Nigdy nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Teraz zwracam się z prośbą do Was. Wierzę, że każdy z Nas ma siłę do osiągnięcia wspólnego celu.

Chciałbym nadal produkować wysokiej jakości filmy dokumentalne o teoriach prof. Jana, ale mogę to tylko osiągnąć razem z Wami. Te filmy naprawdę mają moc zmiany naszych poglądów na otaczający Nas świat dzięki Twojemu wsparciu, właśnie dlatego o wsparcie proszę >>>

NASZ WSPÓLNY SUKCES.

W 2015 roku wyprodukowałem pierwszy film wraz z prof. Janem - jego Portfolio. Później przyszedł zaskakujący sukces: film Zagłada Ludzkości 2030 obejrzało ponad 4 miliony widzów (na YT niecałe 4 mln).

JAK WYGLĄDAŁA PRODUKCJA MOICH FILMÓW?

Była bardzo wyczerpująca. Od 2015 roku aż do filmu Napędy Przyszłości czyli 6 lat poświęciłem na nauczenie się wszystkiego od podstaw - zarówno grafiki 3D jak i obsługi programów do montażu wideo.

Równocześnie z nauką, wstając do pracy o 3 rano, godzinę poświęcałem na poprawki grafiki 3D, ustawienie komputera i uruchomienie renderingu. Po przyjściu z pracy dalsza nauka grafiki, ustawianie programów, symulacje, tysiące prób. Niestety, tak dłużej nie da się funkcjonować, ponieważ fizyczne ograniczenia naszego ciała uniemożliwiają pracę w ten sposób w długim okresie czasu.

Ta praca sprawiała mi niesamowitą satysfakcję i były też zabawne momenty - co najmniej kilka razy w tygodniu zasypiałem nad klawiaturą pracując nad filmami. Dlatego też zwracam się do Was, abyście przyłączyli się zarówno finansowo, swoimi umiejętnościami i możliwościami
w stworzeniu wspaniałych dzieł - to będą także Wasze filmy. Dla Was i następnych pokoleń.

A JAK PRACUJĄ FACHOWCY? 

Fachowcy mają gigantyczne budżety na filmy, setki współpracowników (co najmniej kilkadziesiąt osób pracuje na jeden film). Jeśli uzyskam minimalne wsparcie na uruchomienie produkcji, firmy zewnętrzne będą tworzyć sporą część produkcji, dzięki czemu skróci się czas i podniesie jakość filmów.


PROSZĘ, NIE ZAPOMNIJ:

Prosiłbym, aby to, co najważniejsze, nie uszło Waszej uwadze: do tej pory przy moich filmach dałem pracę około 30 osobom prywatnym i 14 firmom. Pomyślcie, ilu ludzi miałoby pracę przy tworzeniu nowych filmów, gdyby udało się pozyskać środki? I to jest jedna z najważniejszych spraw. Będziecie mieli ogromną satysfakcję, że każda Wasza złotówka została dobrze wydana i dała pracę wielu ludziom. 

WESPRZYJ TO WIELKIE DZIEŁO MOICH FILMÓW >>>
Go to top