Przez 20 lat jako wolnotariusz nie tylko wspierałem prof. Pająka - również prywatnych ludzi i fundacje - nie chcę jednak o tym opowiadać na zasadzie "niechaj nie wie lewica, co czyni prawica".
Teraz to ja proszę Was o pomoc.

JAK MOŻESZ POMÓC?

Wsparcie można okazać na kilka sposobów:
(1) Poprzez Pomagam.pl/myrcik - tam znajduje się precyzyjny opis mojego projektu, lub

(2) dając swoje doświadczenie w produkcji filmowej, umiejętności i możliwości otwarcia drzwi do osób, które mają wpływy w branży filmowej i znanych ludzi, filantropów chcących zrobić coś naprawdę wspaniałego. Każda pomoc się liczy.

(3) Promując moją stronę w swoich mediach społecznościowych. To bardzo ważne, ponieważ nie posiadam swojego Facebooka ani innych kont w serwisach. Bardzo na Was liczę. Wszędzie, gdzie tylko możecie, dodawajcie linki, posty, artykuły, wysyłajcie znajomym. 

Bardzo Was proszę o wsparcie w produkcji nowych filmów. 
Wierzę w Waszą dobroć i zrozumienie tej prawdy, że nie tylko dacie pracę dziesiątkom ludzi i firm, ale Wasze zrozumienie tego, jak działa Wszechświat i nowoczesne technologie sprawi, że życie Waszych dzieci i wnuków byłoby o wiele lepsze i szczęśliwsze od świata, w jakim dzisiaj żyjemy.

MILION ZŁOTYCH - TO DUŻO PIENIĘDZY.

Owszem, dla Nas, przeciętnych ludzi to kwota olbrzymia, nie do wyobrażenia. Ale dla produkcji filmowej to kwota naprawdę niewielka - właściwie jest to minimum.

Chciałbym pracować w ten sposób, że to, czego nie będę w stanie wytworzyć samodzielnie, zlecę innym firmom lub prywatnym ludziom w ten sposób dając pracę.

Aktorzy, muzycy, artyści, statyści, lektorzy, graficy, scenografowie, tłumacze, księgowi - jednym słowem, branża filmowa i nie tylko filmowa znajdzie zatrudnienie przy produkcji. Do tego należy zakupić sprzęt filmowy - oraz jakieś większe auto do przewożenia czy to ekipy filmowej, czy sprzętu.

Moje, prawie 17-letnie auto nie nadaje się na pokonywanie dziesiątek tysięcy km rocznie. Niech Was nie przeraża to, że konto projektu będzie rosło pomału.
Każda złotówka się liczy.

NIC NIE TRACISZ.

W przypadku, kiedy zebrana kwota będzie drastycznie niższa od tej, oczekiwanej przeze mnie, wszystkie pieniądze będą zwrócone Wam z powrotem na Wasze konta przez stronę Pomagam.pl.

KORZYŚCI DLA CIEBIE. 

Wspierając mój projekt przyczynisz się do powstania nowych miejsc pracy, do rozwoju tej dziedziny gospodarki w Polsce, wesprzesz oszałamiające dzisiaj technologie i wiedzę wcześniej nieznaną. Będziesz miał olbrzymie poczucie satysfakcji niezmarnowanych przez biurokratów i pierdzistołków pieniędzy, które to pieniądze podały pomocną dłoń Tobie i przyszłości Twoich dzieci.

Dzisiaj trudno to sobie wyobrazić - ale jeśli powstaną te filmy, o których tutaj mówimy, społeczeństwo zacznie się przestawiać na nową wiedzę, powstaną stopniowo nowe dziedziny gospodarki, nauki, wiedzy - a co za tym idzie, nowe miejsca pracy. Ale najważniejsze, zaczniemy żyć bardziej szczęśliwie.

TO JA RYZYKUJĘ - NIE WY. 

Proszę pamiętać, że będę zmuszony zwolnić się z obecnej pracy i żyć z tego projektu. To ja ryzykuję wiele, choć niektórym może się wydawać, że zmiana życia o 180 stopni to prosta sprawa. Raczej nałożenie na siebie olbrzymiej odpowiedzialności - aby wszystko było zgodnie z prawem. Daję temu projektowi swoją twarz i nazwisko - to naprawdę wielka odpowiedzialność.

ŚLONSKIE SŁOWO HONORU. 

Swoim dotychczasowym wsparciem dla dzieł Jana Pająka i moim przebiegiem życia gwarantuję, że pieniądze będą wydawane uczciwie - a wgląd do tego, co się z nimi dzieje będziecie mieli na mojej stronie - pełna przejrzystość wydatków. Oczywiście będzie konieczne skorzystanie z profesjonalnej księgowości i pomocy prawnej, aby wszystko było zgodnie z prawem. 

WIERZĘ W WASZE DOBRE SERCE!

Go to top